Ontwikkelingsmaatschappij Midden-Limburg BV
Banner_roermondseweg.jpg
 

Medewerkers OML

Marketing en Sales


Monique Aldenhuijsen
 
commercieel medewerker backoffice
T 0475 - 46 62 50
E aldenhuijsen.m@oml.nl

Jeroen Bertjens
 
consultant marketing en sales
T 0475 - 42 62 66
M 06 -10 80 91 06
E bertjens.j@oml.nl

Projecten


Chris Bosch
 
consultant
T 0475 - 42 62 58
M 06 - 10 24 02 68
E bosch.c@oml.nl

Sharon Dikmans
 
consultant
T 0475 - 42 62 68
M 06 - 10 29 31 59
E dikmans.s@oml.nl

Ard Mulder
consultant
T 0475 - 42 62 65
M 06 - 23 81 35 22
E mulder.a@oml.nl
 

Management en ondersteuning


Arnold Cox
 
financial controller
T 0475 - 42 62 62
M 06 - 14 91 27 33
E cox.a@oml.nl

Serge Hoppenbrouwers

directeur
E hoppenbrouwers.s@oml.nl

Marjo Knippenberg

secretaresse
T 0475 - 42 62 42
E info@oml.nl

Tony Peeters-Naus

financieel administrateur
T 0475 - 42 62 51
M 06 - 82 52 51 17
E peeters.t@oml.nl