Ontwikkelingsmaatschappij Midden-Limburg BV
Banner_roermondseweg.jpg
 

Medewerkers OML

Marketing en Sales


Monique Aldenhuijsen 
commercieel medewerker backoffice
T 0475 - 42 62 42
E aldenhuijsen.m@oml.nl

Jeroen Bertjens 
consultant marketing en sales
M 06 -10 80 91 06
E bertjens.j@oml.nl
Annemarie van de Goor
commercieel medewerker backoffice
T 06 - 20 25 21 38
E vandegoor.a@oml.nl
 

Projecten


Chris Bosch 
consultant
M 06 - 10 24 02 68
E bosch.c@oml.nl

Sharon Dikmans 
consultant
M 06 - 10 29 31 59
E dikmans.s@oml.nl
Kasper van de Langenberg
assistent projectleider
M 06 - 10 29 22 44
vandelangenberg.k@oml.nl
 

Ard Mulder
consultant
M 06 - 23 81 35 22
E mulder.a@oml.nl
 

Management en ondersteuning


Arnold Cox 
financial controller
M 06 - 14 91 27 33
E cox.a@oml.nl

Serge Hoppenbrouwers
directeur
E hoppenbrouwers.s@oml.nl

Tony Peeters-Naus
financieel administrateur
M 06 - 82 52 51 17
E peeters.t@oml.nl
Moniek Simons 

E simons.m@oml.nl